Arbresh.info ju uron 9 vjetorin e Pavarësisë

10:15 | 17 Shkurt 2017

Redaksia e portalit informativ Arbresh.info, uron të gjithë qytetarët e Kosovës me rastin e 9 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë.

Ne do të vazhdojmë edhe më tutje t’ju sjellim lajme të sakta dhe të besueshme.

Faleminderit që na ndiqni.

Urime Pavarësia!

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara