Google ADS

Aksidentohet kamioni i KEDS-it në Gjilan

09:39 | 7 Mars 2015
Arbresh Info

Një kamion është rrokullisur në fshatin Pogragjë të Gjilanit. Kamioni është i KEDS’it. Një lexues i Gazetës Express, ka dërguar fotot dhe ka treguar se askush s’është lënduar nga ky aksident. Edhe Policia ka konfirmuar se s’ka të lënduar.

aksident 2

aksident 3

Shpërndaje në rrjete sociale