Aksident në Rixhevë të Klinës

09:53 | 19 Janar 2022

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë, më saktësisht në fshatin Rixhevë të Klinës.

Lexues të arbresh.info kanë dërguar foto nga vendi i ngjarjes ku bëhet fjalë për një aksident vetëm me dëme materiale.

Arbresh.info ka kontaktuar policinë e Kosovës dhe është në pritje të detajeve. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara