Google ADS

A po divorcohet Tony Blair? (FOTO)

09:47 | 10 Mars 2015

Sot, para shtat viteve pasi u largua nga “Downing Street”, Tony dhe Cherie Blair jetuan te ndare. Kur atij i perfundoi mandati i kryeministrit, ata si duket kane humbur ndjeshmerine instiktive ndaj njeri tjerit per jeten bashkeshortore. Kto dite, bizneset e tyre jane polotesisht te ndara nga njeri tjeri dhe nuk punojne bashke, e as qe jane pare bashke.
Vetem para gjashte muajve gazetat ishin komplet te mbuluara nga Cherie dhe ditlindjen e saj te 60’te se bashku me te bijen Kathryn tek nje shoqate bamiresie ne Londer. Por Tony nuk ishte edhe aty.

Kojshite e shtepise se tyre ne Connaught Square, Bayswater, raportojne te njejten gje. Cherie eshte pare shume here, duke u dukur qe shtepija e tyre e madhe do te dukej tani gjithmone depresive pa kurfar gjallerije.

Cfar eshte duke ndodhur me jeten e tyre martesore? Sigurisht qe simbas fakteve ata i kane dhene fund marteses cysh prej kohesh.

0CCE6FD400000578-0-image-a-15_1425852710857

Shpërndaje në rrjete sociale