Kjo është logoja e 25-vjetorit të Epopesë së UÇK-së

15:04 | 8 Shkurt 2023

Qeveria e Kosovës ka prezantuar sot logon e 15-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës si dhe të Epopesë së UÇK-së.

Kjo logo përmban portretet e Shaban Jasharit, Adem Jasharit dhe Hamëz Jasharit së bashku me shqiponjën dykrenore.

Prezantimi u bë në një konferencë për media të zëvendëskryeministrit të parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog, Besnik Bislimi së bashku me ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku./arbresh.info/

 

Publikohet logoja e 15-vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Shpërndaje në rrjete sociale