Agjenda e mbledhjes së përbashkët të Kuvendit të Kosovës dhe Kuvendit të Shqipërisë

18:09 | 26 Nëntor 2022

Për nderë të 110-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, do të mbahet mbledhja e përbashkët e Kuvendit të Kosovës dhe Kuvendit të Shqipërisë.

Mbledhja do të mbahet të dielën duke filluar nga ora 10:00 në Kuvendin e Republikës së Shqipërisë.

Kjo u bë e ditur përmes një komunikate për media.

Kjo është agjenda për mbledhjen të dy kuvendeve./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale