Foto e ‘selfie’ para fillimit të seancës

10:32 | 22 Korrik 2021

Para se të filloj mbledhja e Kuvendit të Kosovës, deputetët po e shfrytëzojnë kohen e tyre duke bërë foto e disa edhe selfie.

Deputetja Blerta Deliu është kapur duke bërë selfie me deputetin e PDK-së Xhavit Haliti dhe deputetin Elmi Reçica.

Po ashtu edhe deputetet gra të Vetëvendosjes janë kapur duke bërë fotografi në reshtin e parë të pjesës ku ulet grupi parlamentar i kësaj partie./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara