🔮#LIVE/ Ministrja e PunĂ«ve tĂ« Jashtme dhe DiasporĂ«s, mbanĂ« konferencĂ« pĂ«r medie, lidhur me vizitĂ«n nĂ« Izrael

16:29 | 13 Maj 2022

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara