Google ADS

Shkon të blej prezervativ, nuk u beson syve nga ajo që i ndodh (FOTO)

19:45 | 1 Gusht 2017

Një emigrant shqiptar me banim në Itali kishte ardhur për pushime në qytetin e tij, Fier.

Ai denoncon një episod të pakëndshëm që i ka ndodhur me një farmaci në këtë qytet.

Djali shprehet se farmacia ndodhet në zonën pas 15-katëshit dhe se ai shkoi të blejë disa prezervativë.

Pasi bleu mallin ai iu drejtua hotelit, por vetëm para pak çastesh para se të fillonte aktin me të dashurën, ngeli pa fjalë nga ajo që pa.

Të gjithë profilaktikët që ai kishte blerë, rezultuan të skaduar që para dy vitesh.

Pa ç’pa, djali i gjorë mbërtheu pantallonat, uli kokën dhe zbriti për të kërkuar një farmaci tjetër aty pranë.

Ky është një rast mjaft skandaloz se si farmacitë abuzojnë me jetën dhe shëndetin e pacientëve duke shitur prezervativë të skaduar dhe autoritetet përkatëse duhet të kontrollojnë më mirë tregun, pasi e keqja ndodh vetëm një herë.

 

prr_1501566214-4750841

Shpërndaje në rrjete sociale