Google ADS

Indi, varros të gjallë vajzën 10-vjeçare (+18 VIDEO)

11:09 | 11 Mars 2015

Indi, një person ka tentuar të varrosë të gjallë të bijën e tij 10-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në Tripura të Indisë ku Abdul Hussein hapi një gropë në oborrin e pasmë të shtëpisë, në kohën që gruaja nuk ishte aty.

Nga imazhet shohim se ai e ka futur vajzën me duar të lidhura dhe gojën e mbyllur në gropë, me justifikimin se nuk e donte si fëmijë pasi ishte vajzë.

Hussein është i arrestuar dhe akuzohet për tentativë vrasjeje. /albeu

Shpërndaje në rrjete sociale