Google ADS

Si ipet çokollata në fluturim (VIDEO)

17:10 | 5 Mars 2015

https://www.youtube.com/watch?v=LTyfBVjuejE

Uria bën që këto pilotë të bëjnë një lëvizje si një skenar filmi. Gjatë kohës që ato janë duke fluturuar mbi 8 mijë km/h, dhe ndjehen të uritur.

Njëri nga pilotët i ulur në karrigen e parë ka një Snickers dhe ai është i gatshëm që t’ia japë kolegut të tij. Këta dy pilotë e kanë gjetur zgjidhjen. E gjitha që duhet të bëni është ta leni forcën e gravitetit ta bëjë punën e vet. /albeu

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme