Google ADS

Shokuese: Ujqit përshendesin shoqen e tyre?! (VIDEO)

19:30 | 4 Mars 2015

Parku Polar eshte atrakcioni me i famshem ne Veriun e Norvexhise. Eshte e njohur per kopshtin zologjik me modern ne bote. Ky vend gjindet ne Salangsdalen, Troms, Norvexhi. Tek qendra e “Wildlife Centre” ka arinje, ujq, dhelpra, kaprollë, etj. Ne kte video qe do te shihni do te keni krejtesisht nje tjeter pamje qe nuk keni imaxhinuar asnjehere deri me tani, dhe besohet qe do te ishte ankth i vertete ne qoftese do ta perjetonit vet! Por, ketu ndodh krejt e kunderta./arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme