Shakaja që do të kuptohet veç nga njerëzit e mençur

16:48 | 9 Maj 2017

Shakaja është veç për tipat studioz, shkruan arbresh.info.

  • Policia ndalon një makinë të cilën po e ngiste shkencëtari Heisenberg dhe e pyet: “A e di me çfarë shpejtësie po ngisje?”. Dhe ai I përgjigjet: “Jo por e di se ku po shkoj!”. Polici I tregon se ai po ecte me 70km/h kurse Heisenberg ia kthen: “Bukuri, tash nuk e di se ku do të shkoj”.

 

/Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara