Google ADS

Ngjiten në 30 metër lartësi vetëm me duar (VIDEO)

17:14 | 5 Mars 2015

Jyoti Raju nga India, ndryshe mund ta quajmë njeriu merimangë, ai bën ngjitje të jashtëzakonshme me duar nëpër muret e ndërtesave duke lënë të mahnitur publikun.

27 vjeçari indian është një person i cili vetëm përmes duarve arrin të ngjitet në lartësi, në imazhet e videos shihet duke u ngjitur në një mur 30 metra të lartë.

Raju nuk përdsor asnjë mjet mbrojtës dhe përmes duarve arrin të ngjitet në lartësi me një shpejtësi mrramendëse. /albeu

 

Shpërndaje në rrjete sociale