NË CILIN NUMËR ËSHTË PARKUAR KJO VETURË?

12:06 | 8 Shkurt 2021

NË CILIN NUMËR ËSHTË PARKUAR KJO VETURË?

Nëse ende nuk e keni gjetur, ju mjafton të shihni mbrapsht numrat dhe e vëreni se është e parkuar tek numri 87./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara