Google ADS

Në Brazil kapet anakonda me gjatësi prej gjashtë metrash

10:36 | 20 Shkurt 2015

Banorët e një fshati në Brazil mendonin se derrat dhe pulat e tyre vidheshin nga një hajdut, por atyre ju doli diçka tjetër.

Në një fermë të derrave të këtij fshati u pa një anakonda gjigande me madhësi prej 6 metrave.

Për ta larguar atë u deshtë intervenimi i ushtrisë.

Shpërndaje në rrjete sociale