Gruaja shet kukullën meme të Bernie Sanders për 20 mijë dollar

09:28 | 28 Janar 2021

Nga të bërit meme në mediat sociale, Bernie Sanders u punua edhe si kukull me grep dhe u shit për 20 mijë dollar, për më pak se një javë.

Pasi Sanders u bë viral në mediat sociale për zgjedhjen e tij të thjeshtë të modës në Ditën e Inaugurimit të Presidentit Joe Biden, transmeton portal arbresh.info

Me dorashka ngjyrë kafe dhe me pallto të gjelbërt, pamja e tij u kthye në kukull nga Tobey King në Teksas.

Ajo e shndërroi imazhin e bujshëm që ishte trend për ditë me radhë në një kukull me grep.

Kukulla është shitur për 20 mijë dollarë dhe të gjitha paratë do të dorëzohen për bamirësi./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara