Google ADS

Fyhet vetëm se është mbi peshë dhe vallëzon! Por… (FOTO)

14:38 | 9 Mars 2015

Një njeri i cili u ofendua nga disa persona që xhiruan atë duke vallëzuar vetëm se është mbi peshë. Ai gjatë kohës që po vallëzonte i degjoi të qeshurat e disa njerëzve dhe pa që po xhironin atë, në momentin që ai e verejti këtë gjest, ai u merzit, siç e shihni ne foton e dytë.

Rrasti i tijë u publikua nëpër rrjetet sociale anë e mbanë botës bashkë me fotografitë e tijë gjatë javës së kaluar si “Dancing Man”
Ky rrast i rra në sy Cassandra Fairbanks, një shkrimtare e The Free Thought Project në Los Angeles. Ajo postoi fotografinë në Twitter për të kërkuar njeriun në foto.

B_X18NRUsAAluuc B_XmN8FVAAAZuyo

Cassandra: A e njeh dikush ktë njeri apo personin që ka postuar ktë fotografi? Shkroi të enjten e kaluar. Janë një grup vajzash në Los Angeles që duan të bëjnë diçka speciale për të! Shtoi ajo.

 

Pas 12 orësh, u bënë me shumë se 11.000 postime apo Tweets në tëitter me hashtag #FindDancingMan. Dhe ai u gjet!
Emri i tijë është Sean dhe ai jeton në Londër. Dhe që nga ai moment, 25.000$ janë mbledhur për ta dërguar atë në LA për një party të jashtëzakonshme që do mbahet për të!
Por kjo nuk është e tëra! Tani te famshmit e Hollivudit janë duke shikuar që t’I bashkangjiten ati evenimenti. I famshmi Pharell Ëilliams që dridhi botën me hitin e tijë “Because I’m happy” dhe Moby që së bashku do të jenë prezent aty.

Pharell Williams kërkon qw te vallëzoj me të, ndërsa Moby, një nga DJ më të njohur në botë ofroi shërbim falas për lëshimin e muzikës, gratis./arbresh.info

 

Untitled

Shpërndaje në rrjete sociale