Demi godet motoçiklistin

10:38 | 19 Shkurt 2015

Nga një kamerë monitoruese është kapur momenti kur demi godet një person i cili po voziste motoçikletën.

Në një rrugë ku vëreheshin disa persona, papritmas shihet një dem i cili vrapon me shpejtësi të madhe dhe godet fuqishëm personin në motoçikletë.

Shpërndaje në rrjete sociale