5 vjet e vdekur në shtëpi, por askush s’u kujtua (FOTO)

18:41 | 4 Mars 2015

Një ngjarje e pabesueshme ka ndodhur më Michigan të SHBA-së.

Një grua me emrin Pia Farrenkopf, është gjetur e vdekur në makinë në garazhin e shtëpisë.

Vdekja ka ndodhur në 2009-n, por është zbuluar vetëm dje, duke qenë se ajo jetonte vetëm.

Edhe pse ka nëntë motra dhe vëllezër, për 5 vjet askush prej tyre nuk ishte kujtuar që ta merrte në telefon atë. Fqinjët as që bëhet fjalë.

Shpërndaje në rrjete sociale