Takimet “rrufe” të Ramës, takon Abdixhikun

11:54 | 27 Shtator 2021

Edi Rama ka vazhduar takimet e shpejta me liderë të partive, dhe pas qëndrimit në Partinë Demokratike të Kosovës, ai po qëndron në zyrat e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Aktualisht është në takim me liderin e LDK-së, Lumir Abdixhiku, dhe antarë tjerë të partisë.

Pas këtij takimi, ai do të pritet nga kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli.

Rama do të ketë takime edhe me liderë të partive tjera, dhe një diskutim me studentë në Universitetin e Prishtinës./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara