Këto foto dëshmojnë se bota është mahnitëse

16:23 | 30 Qershor 2017

KIëtu janë 15 fotografitë më të mira që kemi parë kohët e fundit, transmeton Arbresh.info.

Hidhni një sy dhe do të mbani mend se sa e rëndësishme është të mos harrohet kurrë se sa interesante është bota./Arbresh.info

799255-skala_nosorog_bazaltovaya_islandiya_95209_2560x10801-900-c9bd3441a9-1484633741

Pemët pas një stuhie me akull në Toronto, Kanada

798705-large_0b5b174857-900-ca1f14f48e-1484633741

Një ajsberg i kthyer, Antarktidë

798305-flip-2-900-ebc4b43285-1484633741

Hija e prodhuar nga mali Fuji, e cila mund të arrijë 24 km në gjatësi

797655-3496300-ten-dejstvuyuschego-vulkana-fudziyama-d-900-70253f4b1b-1484633741

Parku Kombëtar i Berchtesgadenit, Bavaria, Gjermani
798105-b03b7470a86e3f14b43e8cae89685b5e_large-900-ab42ed4832-1484633741
Një pranverë gjeotermale në Parkun Kombëtar të Yellowstone

798355-foto014-900-eac4ba3e32-1484633741

Një urë rruge në Florida, SHBA, e cila është gati 11 km e gjatë

798755-looooooong_bridge-900-ed9bcd914b-1484633741

Një kullë e njeriut në një konkurs në Spanjë

798055-9_18-900-8e588897ed-1484633741

Fiesta Ndërkombëtare Balloon në Bristol, Britani të Madhe

797605-3496276-7-avgusta-startoval-36j-mezhdunarodnyj-900-a168103269-1484633741

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara