Halle Berry shfaq fizikun e formësuar përmes ushtrimeve në palestër

09:21 | 1 Mars 2021

Ajo është sinonim për fjalët si ‘fizik i formësuar’, pasi edhe gëzon aftësi të shumta.

Dhe Halle Berry tashmë ta treguar dhe po e dëshmon vazhdimisht se mosha është vetëm një numër.

54-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram është parë duke u stërvitur, ndërsa ka vënë në pah fuqitë e saj.

Përpos kësaj, Berry ka theksuar edhe tiparet e formësuara trupore, për të cilat komentohet në masë të madhe./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara