Trudeau dhe Obama, një shoqëri për tu pasur lakmi (FOTO)

23:42 | 21 Mars 2017

Kryeministri kanadez Justin Trudeau dhe ish-presidenti amerikan Barack Obama gjatë qeverisjes së vendeve të tyre arritën të krijojnë një miqësi për tu pasur lakmi.-transmeton arbresh.info.

Në evenimentet që ata i përcollën së bashku si përfaqësues të shteteve, ata shihen gjithnjë në afërsi të njëri-tjetrin dhe sigurisht edhe me disponim të mirë.

Ja disa prej momenteve më të spikatura të “bromancës” së tyre./arbresh.info

 

hbz-trudeau-obama-bromance-gettyimages-518582288 hbz-trudeau-obama-bromance-gettyimages-609271606 hbz-trudeau-obama-bromance-gettyimages-543640988 hbz-trudeau-obama-bromance-gettyimages-543644652

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara