Torturon vajzën e saj 8-vjeçare:Ishte pushtuar nga djalli! (FOTO)

20:46 | 4 Mars 2015

Polly Chowdhury,35-vjeçare, vrau vajzën e saj Ayesha Ali, 8 vjeç, pasi mendonte se ajo ishte e ‘pushtuar nga djalli’. Chowdhyri u shty drejt këtij akti nga e dashura e saj, e cila ishte e fiksuar pas vampirëve dhe kishte krijuar një botë fantastike në Facebook.

E dashura e 35-vjeçares, Kiki Muddar, kontrollonte partneren e saj nëpërmjet personazheve të lojës dhe e detyronte të kryente veprime, që të plotësonte nevojat e saj sado-mazokiste, nevoja këto që binin mbi kurrizin e vajzës së vogël.

Policia e gjeti minorenen lakuriq në dhomën e saj, me 56 dëmtime të ndryshme në trup. Gjithashtu uniformat blu arritën të siguronin letra të shkruara nga vajza e vogel, ku premtonte që do të sillej më mire, kështu që nëna me ‘njerkën’ nuk do ta dënonin më.

Gruaja e lante vajzën e saj me ujë të ftohtë, e detyronte të hante derisa 8-vjeçarja të sëmurej dhe e detyronte të pastronte banjën që të largonte ‘shpirtrat e këqinj’.

Babai i vajzës, Afsar Ali, 35 vjeç, është i dëshpëruar. “Ish-gruaja ime ra pre e fqinjës magjistricë,- u shpreh ai,- gjithçka që duhet të bënim ishte të mbronim ëngjëllin tonë”.

Shpërndaje në rrjete sociale