Një burrë ’sfidon’ uraganin Florence (VIDEO)

10:44 | 15 Shtator 2018

Një burrë i cili ishte paraqitur në rrugë gjatë uraganit Matthew dhe Irma me asgjë tjetër përveç mbathjeve dhe flamurit amerikan, e ka bërë sërish këtë.

Video tregon Lane Pittman duke pozuar në Myrtle Beach, Karolina e Jugut gjersa uragani sillej me erëra deri në 85 mph rreth tij, transmeton portali arbresh.info.

Ai në Facebook tha: “Je e dobët dhe e vogël Florence!!! Njeriu i Floridës  është këtu!!!”

Në sfondin e videos dëgjohet muzikë rok, e cila ka mbledh plot 119 mijë shikime./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale