ISIS, ekspozojnë të vdekurit në qytet (Foto)

19:19 | 7 Mars 2015

ISIS ekzekutojnë dhe më pas ekspozojnë në mes të qytetit trupa të varur kokëposhtë.

Skenat e tmerrit janë bërë në qytetin Hawija në Irakun verior.

Tetë trupa të vdekur janë varur dhe ekspozuar për disa orë nga terroristët islamikë.

Mbi trupat e të vdekurve është edhe flamuri i grupit famëkeq./arbresh.info/

 

isis22222

Shpërndaje në rrjete sociale