Hajnat vjedhin tre viça në një stallë në Suharekë

10:34 | 8 Prill 2023
A. B.

Një person është ankuar në polici se persona të panjohur ia kanë vjedhur tre viça në stallën e tij në Suharekë, të premten rreth orës 4.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke hetuar rastin.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se, persona të panjohur në stallën e tij i kanë vjedhur tre viça dhe janë larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në njoftimin e policisë. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale