Google ADS

Emiratet e Bashkuara Arabe lejojnë udhëtimet për në vende të caktuara

21:34 | 15 Qershor 2020
Arbresh.info

Emiratet e Bashkuara Arabe kanë bërë të ditur se të gjithë qytetarët, shtetasit janë të lejuar të udhëtojnë në vende të caktuara që nga 3 qershori.

Më vonë do të publikohet lista e vendeve ku mund të udhëtohet dhe te gjitha procedurat që duhet të ndiqen para dhe pas kthimit nga udhëtimi./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale