Google ADS

Babai i xhihadistit John, Djali im ështe kafshë

19:59 | 3 Mars 2015
Arbresh.info

Javën e kaluar u zbulua identiteti I xhihadistit John duke habitur shumë njerëz me faktin se para se të bëhej xhihadist ai kishte bërë një jetë normale. Edhe babai tij nuk ka duruar dot më por ka shpërthyer duke cilësuar të birin si kafshë.

Jaseem Emvazi i turpëruar ka thënë se i biri mund të shkojë edhe në ferr pas atyre që ka bërë.

“Ai është qen, një kafshë.” Shpresoj që të digjet në ferr për ato që ka bërë. “ Ka thënë Jaseem Emvazi.
Edhe familjarët e urrejnë atë duke thënë se nuk duan t’a shohin më me sy dhe shpresojnë që të vritet sa më parë të jetë e mundur.

Sipas miqëve të tijë, xhihadisti John është martuar së fundmi.

Ai është përgjegjës për një sërë vrasjesh të cilat janë filmuar dhe shpërndarë dhe në youtube sot.

Shpërndaje në rrjete sociale