Google ADS

​Xhihadistët e ISIS’it vendosin kamera në armë për të xhiruar vrasjet e tyre!! (Foto +18)

20:02 | 5 Mars 2015

Militantët që po luftojnë për Shtetin Islamik në Irak po përdorin kamera të teknologjisë së lartë në armët e tyre për të krijuar filma barbarë me detaje nga ekzekutimet.
Fotografi të tilla shokuese janë publikuar së fundi.

Aty shihen një grup i të burgosurve që ekzekutohet dhe xhirohen nga kamerat e armëve. /express

Shpërndaje në rrjete sociale