Pas Piques dhe Robertos, Barcelonës i lëndohet edhe një lojtar

17:29 | 22 Nëntor 2020

Barcelona mbrëmë ka marrë lajme shumë të hidhura, ku pas humbjes nga Atletico Madrid janë lënduar Gerard Pique dhe Sergio Roberto.

Gjatë ditës së sotme, Mundo Deportivo ka njoftuar se listës së të lënduarve i është shtuar edhe Gerard Pique.

Francezi ka lënduar shpatullën dhe pritet njoftimi zyrtar nga klubi i Barcelonës për të treguar shkallën e lëndimit.

Ky nuk është lëndimi i parë i Dembele që nga ardhja te Barcelona.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara