Lluni në konflikt virtual, bllokon djelmoshat që e imituan

00:32 | 3 Mars 2019

Janë dy djelmosha të rinjë nga Peja.

Talenti i tyre është imitimi i artistëve shqiptar, shkruan arbresh.info.

Ata janë 2Tullat të cilit ishin pjesë e emisionit n’ZOOM ku zbuluan talentin e tyre unik dhe i imituan karakteret.

Një ndër ta është edhe reperi i ri Lluni i cili nuk mund ta përballonte këtë gjë dhe i ka bllokuar ata në Instagram.

Arlindi dhe Endriti flasin më tepër për këtë konflikt virtual./arbresh.info/

https://youtu.be/mlePSeS3UCQ?t=405

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara