Ende nuk ka datë të caktuar për vazhdimin e dialogut

17:14 | 12 Prill 2017

Zëdhënësja e Komisionit Evropian, Maja Kocijançiq ka thënë se në këtë moment ende nuk është caktuar data për rrethin e ri të dialogut Beograd- Prishtinë në nivelin e lartë politik.

Në BE përsëritin se dialogu është në interesin e të dyja palëve dhe se presin vazhdimin e punës konstruktive./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara