Lufta e Tretë Botërore, trend nëpër rrjetet sociale

11:51 | 8 Janar 2020

Vdekja e gjeneralit të lartë iranian Qassem Soleimani ka shkaktuar spekulime prej ditësh lidhur me atë se çfarë do të ndodhë më tej.

Nëpër rrjetet sociale po qarkullojnë foto të ndryshme që bëjnë shaka për një Luftë të mundshme Botërore, shkruan portali arbresh.info.

Krahas emrit të tij, fraza si Franz Ferdinand dhe Lufta e Tretë Botërore dolën në të gjithë mediat sociale, me mjaft përmendje për njeriun që urdhëroi sulmin – Presidenti i SHBA Donald Trump./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara