Ndeshje e zjarrtë, Bayerni barazon rezultatin me një super gol

22:11 | 15 Shkurt 2021

Bayern Munich ka arritur të barazojë rezultatin ndaj Arminia Bielefeld dhe tani shifrat janë 3:3.

Davies e barazoi rezultatin në minutën e 70-të, kurse paraprakisht Tolisso kishte ngushtuar epërsinë, shkruan Gazeta Express.

Kampionit të botës i mbesin më pak se 20 minuta për ta fituar këtë ndeshje.

Lajmet më të lexuara