Google ADS

Luan Krasniqi i uron shërim të shpejtë Albin Kurti-t

13:58 | 28 Tetor 2020
Arbresh Info

Sot (e mërkurë) kryetari i LVV-së, Albin Kurti njoftoi se ka rezultuar pozitiv në analizat e Covid-19.

Kurti ka bërë me dije se ka disa simptoma, si kokëdhembje, pak koll dhe dhembje e skuqje të syve, shkruan portali arbresh.info.

Nga komentet e shumta që i kanë uruar shërim të shpejtë ishte edhe legjenda e boksit, Luan Kransiqi.

“Sherim Te shpejt i Nderuar”, ka shkruar Krasniqi./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale