Formacionet zyrtare: Chelsea – Sheffield, debuton Gonzalo Higuain

18:28 | 27 Janar 2019

Chelsea dhe Sheffield kanë publikuar formacionet zyrtare.

1/16 e finales së FA Cup ka vënë përball Chelsea dhe Sheffieldin.

Ndeshja që starton në ora 19:00, do të zhvillohet në Stamford Bridge, raporton lajmi.net.

Në këtë ndeshje do të debutojë Gonzalo Higuain që pak ditë më parë kompletoi huazimin nga Juventusi.

Poashtu, në këtë takim do të jetë pjesë edhe sulmuesi i Kosovës, Atdhe Nuhiu, që është në stol.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare:

Chelsea:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara