Google ADS

Arrestohen tre persona për shpërndarje lëndësh narkotike pranë shkollave, Balla: Të forcojmë luftën kundër drogës

14:26 | 4 Tetor 2023

Ministri i Punëve të Brendshme, Taulant Balla tha se Policia e Shtetit po vazhdon me aksionet për të ndalur shpërndarësit e lëndëve narkotike pranë shkollave.

Duke njoftuar se tre persona janë arrestuar ditën e sotme në Fier dhe Berat për shpërndarje lëndësh narkotike pranë shkollave

“Çdo ditë, pranë çdo shkolle, Policia e Shtetit është vigjilente për të ndjekur këmba-këmbës dhe ndaluar keqbërësit/shpërndarësit e lëndëve narkotike Tre persona janë arrestuar ditën e sotme në Fier dhe Berat për shpërndarje lëndësh narkotike pranë shkollave. Nxis fort Policinë dhe Prokurorinë të forcojmë luftën kundër drogës”, shkruan Balla në Facebook./Arbresh.info/

Të ngjashme