Taika Waititi dhe Rita Ora të pandashëm, kaq të lumtur po duken

15:32 | 28 Korrik 2021

Rita Ora shpesh e ndan jetën private me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Regjisori i njohur Taika Waititi dhe Rita Ora së fundi u panë tejet të lumtur pranë njëri-tjetrit, shkruan Daily Mail transmeton portali arbresh.info

Fotografitë e publikuara në rrjetet sociale, tregojnë se çifti qetësohet në shtëpinë e Kate në Los Angeles, ndërsa takohen me mysafirët e tjerë të famshëm, përfshirë aktorin australian Jai Courtney.

Fotografitë e tjera tregojnë Ritën, 30 vjeçe dhe të dashurin e saj të lindur në Zelandën e Re, 45 vjeç, duke marrë poza pa kuptim ndërsa qëndronin pranë statujave dekorative të luanit në oborrin e shtëpisë.

 

Taika dhe Rita ishin në krye të titujve gjatë muajit maj, kur u panë duke u puthur në një puthje të përbashkët me aktoren Tessa Thompson, 37 vjeçe, në ballkonin e shtëpisë së tij në Sydney.

Treshja u panë duke u puthur gjatë një dite pushimi nga xhirimet e “Thor: Love and Thunder”, vazhdimi i të cilit është planifikuar të publikohet në maj të vitit 2022. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara