Rina Balaj publikon setin e ri fotografik, vjen më sensuale se kurrë

11:17 | 24 Korrik 2021

Rina Balaj është përherë e dëgjuar me projektet e saj muzikore.

Për vite me radhë ajo ka lansuar këngë të shumta, për të cilat është komplimentuar nga audienca e gjerë, shkruan portali arbresh.info

Po ashtu vëmendje të madhe këngëtarja merr me pozat atraktive, përmes së cilave ngjallë shumë reagime.

Kështu erdhi edhe në pozat e reja ku mori gjithë vëmendjen me bukurinë e saj dhe sensualitetin me pozat e realizuara nga teocubela.

Postimi mori një sërë komentesh pozitive nga fansat, përfshirë edhe figura të njohur të estradës. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara