Google ADS

Publikohet dueti i Dua Lipës me DaBaby

15:05 | 2 Tetor 2020
A Z

Dua Lipa solli versionin e ri të “Levitating”.

Dua Lipa bashkëpunoi me DaBaby për të sjellë versionin e ri të këngës “Levitating”.

Këngëtarja, kësaj kënge ia ka shoqëruar edhe videoklipin, në të cilin erdhi tejet atraktive në secilën skenë.

Ky njëherësh është bashkëpunimi i parëi Duas me DaBaby, i cili vjen pas duetit me pop-yllin, Madonna dhe Missy Elliot.

Dua Lipa gjatë kësaj kohe ka shijuar suksesin e albumit “Future Nostalgia”, por nuk e ka ndalur punën për këngët e reja.

https://www.instagram.com/p/CEfBIVKsvx6/?utm_source=ig_embed

Shpërndaje në rrjete sociale