Poni dhe Stine bëhen bashkë për Shën Valentin

23:56 | 20 Janar 2019

Dy këngëtarët e njohur janë bërë bashkë për ditën e të dashuruarve, Shën Valentinin.

Si Poni ashtu edhe Stine janë të angashuar nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore, shkruan lajmi.net.

Bashkë do të performojnë në Athinë në ditën e të dashuruave, Shën Valentinin. Këtë e ka bërë të ditur Stine nëpërmjet publikimit të një fotografie bashkë me Ponin.

”Shihemi në Athinë” ka shkruar Stine pranë postimit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara