Nora Istrefi pozon si nuse

21:11 | 26 Shtator 2021

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë njëra nga më të përfolurat e mediave rozë.

Jeta e saj private është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Ajo, kujdeset shumë për pamjen dhe trupin e saj, megjithëse jemi mësuar ta shohim gjithmonë me veshje provokative Nora kësaj radhe shfaqet me veshje tradicionale.

E veshur me dallam, Nora po duket nusja më e bukur. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara