“Nata e verës në Kanë”, Angela Martini duket më joshëse se kurrë

19:23 | 16 Korrik 2021

Bukuroshja e njohur shqiptare, Angela Martini, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj apo aktivitetet e ndryshme, shkruan portali arbresh.info

Ajo shquhet për pamjen e saj tërheqëse dhe paraqitjet me stil, për të cilat është shumë e komplimentuar nga fansat.

Së fundmi, ka publikuar disa pamje nga atmosfera në festivalin e Kanës derisa nuk i kanë munguar edhe ato me miket e saj.

Angela Martini, ka zgjedhur një fustan me ngjyrë të bardhë i cili i ka ekspozuar këmbët e saj të gjata dhe belin e hollë.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilave kanë qenë komplimente për dukjen joshëse të saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara