Modelja kosovare shfaq linjat trupore

08:09 | 21 Janar 2021

Arbenita Ismajli edhe njëherë ka marrë vëmendjen me paraqitjen fizike.

E veshur me një bodysuit me ngjyrë të zezë ka venë në pah belin dhe këmbët e bukura.

Ajo ka perfeksionuar dukjen me makijazh të errët, flokët e kapura teksa ka pozuar.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara