Modelja australiane “çmend” me pamjen

13:44 | 6 Korrik 2018

Modelja australiane Shanina Shaik është bërë e njohur kohën e fundit në botën e modelimit.

Me një bukuri të pa krahasueshme ajo po konkurron edhe me modelet më të njohura në botë, transmeton portali arbresh.info.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh ku shihet e veshur në fustan të bardh kurse flokët e gjata dhe të trasha i kishte kapur lartë.
Shanina ka lindur në Melbourne të Australisë, kurse ka origjinë gjysmë lituaneze.

Shpërndaje në rrjete sociale