Marina Vjollca publikon fotografi nga festa e ditëlindjes së parë të Margetit

21:16 | 8 Dhjetor 2022

Marget, vajza e reperit Getoar Selimit dhe moderatorës, Marina Vjollca, u bë një vjeçare me 24 nëntor.

Me këtë rast çifti ka organizuar një ceremoni për të kremtuar ditëlindjen e parë të të bijës.

Ka qenë prezantuesja shqiptare që së fundmi ka shpërndarë disa pamje nga festa e ditëlindjes së Marget.

“Të kombinuar ne të tre. Marget. Ditëlindja e parë 24 nëntor”, ka shkruar Vjollca.

“I postoj pas pilafit fotot unë”, vazhdoi më tej me shaka biondja.

Ata shfaqen të veshur tërësisht në ngjyrë vjollcë, teksa janë kombinuar me njëri-tjetrin.

Geti dhe Marina ndryshe janë martuar në vitin 2017 në një ceremoni luksoze në Gjirin e Lalzit.

Reperi nga Kosova gjithashtu tani është zhvendosur për të jetuar në Tiranë./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Shpërndaje në rrjete sociale