Google ADS

Legjenda e muzikës shqiptare sot feston ditëlindjen

10:23 | 16 Shtator 2023

Legjenda e muzikës shqiptare, Sabri Fejzullahu, sot shënon një ditë të veçantë në jetën e tij.

I lindur me datën 16 shtator, ai sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 76 vite jetë.

Kujtojmë se gjatë karrierës së tij artisti i madh numëron shumë hite./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale