Krijohet “çifti” i dytë i “Për’puthen”, ja çfarë vendosën Mevlani dhe Ledjana

20:53 | 20 Prill 2021

Në emision “Për’puthen”, ka ndodhur takimi i tetë i dyshes së përfolur, Mevlan dhe Ledjana.

Gjatë puntatës, Ledjana u shpreh se kamerat ndikojnë në jetën e saj private.

Mevlani: Po nuk e di, edhe Ledjana e ka thënë këtë që kamerat ndikojnë.

Ledjana: Jemi duke e menduar, mendoj se është diçka më e mirë se nuk do të ketë as kamera, do të jemi në jetën tonë jashtë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara